Różany dla Mamy

Kochani Czytelnicy!

Zbliża się Dzień Matki!

Warto więc sprawić przyjemność naszej kochanej Mamie i sprezentować Jej z tej okazji coś naprawdę wyjątkowego!

Może wycieczkę do przepięknych Różan, a do tego… bukiet róż*?  🙂

Postanowiliśmy Wam w tym pomóc, dlatego specjalnie dla Was (oraz dla każdej mamy na świecie) przygotowaliśmy specjalną zniżkę, dzięki której kupicie każdą z części „Różan” o 25% taniej, niż zwykle! Po szczegóły wpadajcie na naszego Facebooka, gdzie dokładnie objaśniamy, jak skorzystać z promocji 🙂

Ale… dlaczego warto sięgnąć, kupić, sprezentować komuś tomy tej pięknej sagi? (Przypominamy: pierwsza część „Różan” to dwa niżej wspomniane tomy, w drugiej zawarte są trzy dalsze tomy: „Tylko dzięki miłości”, „Bądź przy mnie” i „Na zawsze Różany”).

Bo w pierwszym tomie „Droga do Różan” poznajemy bogaty klimat powieści i pierwsze tajemnice głównych bohaterów: pociągnie nas urok Zosi, rozbawi humor Marianny i zainteresują losy Zuzanny. Razem z bohaterkami będziemy odwiedzać miłe mieszkańcom zaułki Krakowa, poznawać odmiany i zapachy róż (i nie tylko, bo każda książka jest pełna cudownych przepisów), słuchać dobrej muzyki… Lecz przede wszystkim wciągnie nas gęsty, pełen humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji, inteligentny i wysmakowany styl autorki, która z niebywałą dbałością o realia zaprasza nas do Wirtualnych Różan – świata, w którym chce się przebywać!

Bo w drugim tomie „Wiosna w Różanach” saga rozkręca się z wiosennym impetem! Okazuje się, jak wspaniale jest mieć przyjaciela – poznajemy bliżej Mariannę, która nie opuszcza Zosi w jej najtrudniejszych chwilach… Pojawiają się fragmenty pamiętnika Zuzanny pisanego od międzywojnia. W dalszych tomach okaże się, że w jej życiu pojawił się ktoś niezwykle jej bliski… Zuzanna dzieli się rownież z czytelnikami swoimi zwykłymi-niezwykłymi przepisami kulinarnymi. Zosia po wielu rozterkach… Ale dość tego spojlerowania, zajrzyjcie sami!

Każdy kolejny tom również obfituje w niezwykle ciekawe i porywające historie, każdy pozwala odkryć w sobie coś niesamowicie romantycznego i magicznego, każdy uwiedzie KAŻDĄ mamę… 🙂

Nie wahajcie się dłużej, wpadajcie na naszego Facebooka, i prędko korzystajcie z promocji, Dzień Mamy się zbliża! 🙂

___________________

*  Może np. odmiany Osiria:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *