RÓŻE POD CHOINKĄ

I u was mogą znaleźć się pod choinką wspomniane róże 🙂

Ze względu na duże zainteresowanie, nasze wydawnictwo ruszyło z dodrukiem dodatkowych egzemplarzy „Różan” – idealnego prezentu świątecznego dla osób chętnych oderwania się od (nieraz gorzkiej) rzeczywistości…

Saga ”Różany” to historia, która rozpoczyna się na początku XX wieku, a kończy w czasach współczesnych. Opowiada o losach trzech kobiet, z trzech różnych pokoleń, które oddane są całym sercem podkrakowskiej wsi Różany.

Opowieść ta zbiera nas w podróż po przedwojennym jak i współczesnym Krakowie, brytyjskiej Tanganice, Prusach Wschodnich, hitlerowskich Niemczech oraz Rosji sowieckiej.

Wraz z bohaterami powieści, mamy okazje doświadczyć ich codziennych rozterek, szczęścia, poznać ich świat oraz problemy, z którymi muszą się borykać.

Jeśli więc nie masz jeszcze prezentu dla ukochanej osoby, zajrzyj do nas do księgarni i daj sie skusić na wyjątkową przedświąteczną promocję!

Caly komplet pięciu tomów sagi znajdziesz u nas w wyjątkowej cenie 59zł!

Specjalnie dla Was, wyprowadziliśmy również całą sagę podzieloną na dwa tomy (w pierwszym znajdują się dwie części, a w drugim trzy), każdy w cenie 39zł 🙂

Więc jeśli brakuje Ci jednej lub dwóch części, to nie przejmuj się, przychodzimy z pomocą! Liczba egzemplarzy dostępnych w promocji jest ograniczona, wiec nie wahaj sie za długo 🙂

U kogo pod choinką zabłysną piękną czerwienią, nie tylko lampki, ale również ukochane „Różany”? 🙂

Życzymy Wam, Drodzy Czytelnicy, na Święta, i nie tylko, wielu takich pięknych chwil jak ta, w której Zuzanna otwiera kopertę z kartką pocztową wysłaną przez Joachima w 1945roku:

”Koperta jest czyta i niezaklejona. Siadam na kanapie i otwieram ją. W środku jest sztywna kartka pocztowa. Patrzy z niej smutny pluszowy miś, z kokardą zawiązaną na szyi, siedzący obok bukietu chryzantem, piłki i pudełka kredek. „Herzlichen Gluckwunsch zum Geburstag”. Serce zaczyna mi szybciej bić […] I słowa, na które czekam od chwili zakończenia wojny: […] Przyjadę, gdy tylko będę mógł. Kocham Cię.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *